E jashtëzakonshme : Berisha vrapon me flamurin e Kosovës midis Rusie

0

Mesfushori nga Kosova, Bernard Berisha, tash e tutje do të luajë me këpucë sportive në të cilat është i vendosur flamuri i Kosovës.

Mesfushori nga Kosova, Bernard Berisha, tash e tutje do të luajë me këpucë sportive në të cilat është i vendosur flamuri i Kosovës.

Futbollisti i skuadrës Anzhi Makhachkala, ka postuar një fotografi në rrjetet sociale me këpucët e tij të reja ku shihet flamuri i Kosovës, raporton ‘Sovrani.info’.

Deri më tash nuk ka ndonjë reagim nga Rusët, shtet ky që e kundërshton fuqishëm Pavarësinë dhe falmurin e Kosovës.

Ber

 

Share.

About Author