Ja çfarë është gjetur në paketën e dyshimtë në Old Trafford (Foto)

0
 Ndeshja e ndërmjet Manchester Unitedit dhe Bournemoutit është shtyrë.

Tifozët në Old Trafford janë evokuar nga stadiumi pasi besohet se ka pasur kërcënime për një sulm të mundshëm terrorist.

Sipas informacioneve të fundit nga mediat angleze, në stadiumin e Djajve të Kuq pak para ndeshjes është gjetur një çantën apo paketën me një mjet dyshues.

Dhe autoritet vendase kanë vendosur të shtyjnë ndeshjen për një orar të pacaktuar.

Për momentin është duke u kontrolluar çdo pjesë e stadiumit.

4323CigTOICXEAAJwAW

Share.

About Author