Sali Berisha ironizon me Edi Ramën, e qaun mbret te kanabisit (Foto)

0

Ish-Kryeministri Sali Berisha, ka publikuar disa foto-montazhe të Kryeministrit Edi Rama dhe të ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, të cilët ai ironizon dhe i akuzon se e kanë kthyer Shqipërinë në “Kanabistan”, pasi po kultivohet lëndë narkotike në të gjithë vendin. Raporton Indeksonline.

Berisha i ka shoqëruar foto-montazhet edhe me përshkrim anglisht dhe shqip:

“His Majesty Edëin Christaqis Rama, the King of Kanabistan!

Madheria e tij Edvin Kristaq Rama, mbret i Kanabistanit! Sb”

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Përcjellë DrenicaSOT.

Share.

About Author