Aksident komunikacioni në rrugën Drenas-Komoran (FOTO)

0

Sot rreth ores 18:30 në rrugën Drenas-Komoran, afër gjimnazit ”Gjergj Kastrioti-Skënderbeu” ka ndodhur një aksident ku si pasojë e kushteve të liga atmosferike një veturë ka humbur rrugen dhe është rrotulluar, transmeton DrenicaSot.

Ende nuk dihet nëse ka të lënduar.

13579812_10153523187601386_1008273778_o 13589041_10153523187266386_386258346_o 13589218_10153523187661386_1650024052_o

Share.

About Author