Me këto ekipe do të takohet FC FENIKS në garat Evropiane(VIDEO, FOTO)

0

Ekipi i futsallit që përfaqëson  Kosovën në champions league, FC FENIKS nga Drenasi sot  mësoj kundërshtarët e tij që do ti ketë në këtë garë.

FC FENIKS gjendet në grupin H sëbashku me: OXFORD CITY LIONS, FC ENCAMP dhe ASA TELAVIV.

13599873_357800747677580_3801494951941652739_n

Share.

About Author