Fisnik Ismajli e shanë me nanë analistin Buzhala dhe e quan magar (Foto)

0

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Fisnik Ismajli konsideron se analistët politikë po heshtin dhe nuk po e komentojnë aq sa duhet vdekjen e aktivistit të VV-së, Astrit Dehari.

Sipas Ismajlit, janë analistët ata që nuk po e thonë as edhe një fjalë sa i përket padrejtësisë në vend.

Ismajli nuk ka hezituar t’i ofendojë disa analistë, disa prej tyre duke i shajt edhe me nanë.

Share.

About Author