Skenderaj, babai i Elona Sylës ia falë gjakun e vajzës së tij në varrimin e saj FOTO

0

Sot në fshatin Ticë të Skenderajt është varrosur vogëlushja 9 vjeçare Elona Syla.

Babai e Elona Sylës gjatë varrimit të vajzës me lot në sy shtriu dorën e pajtimit ngasësit nga Prekazi i cili kishte goditur vajzën Elona Syla me makinë, transmeton Drenica Press.

Elona ndërroj jetë pas një aksidenti, ku një 46 vjeçar nga fshati Prekaz me inicialet D. N. derisa ishte duke vozitur makinën aksidentalisht ka goditur Elonen në fshatin Klinë të Skenderajt e cila mori lëndime të rënda, prej të cilave nuk mundi të mbijetoj dhe ndërroi jetë në QKUK. Kujtojmë Elona Syla nga fshati TIcë ishte nxënëse e shkollës fillore “Shaban Jashari” në Skenderaj./drenicapress/ 

t

Share.

About Author