Cristiano Ronaldo kopjon stilin e veshjes së modelit Drenicas (FOTO)

0

Cristiano Ronaldo emër i madh ky i futbollit botëror.

Përvec në sport ky është emër po ashtu shumë i përfolur për veshjen dhe stilin e tij, Ronaldo cdo herë në paraqitjet e tij duket më stil tejet të veçantë, shkruan Gazetablic.

Modeli i njohur kosovar sot ka bërë publike një fotografi në të cilën tregon se herë pas here po merr kritika për veshjen e tij nga shoqëria por që për stilin e veshjes së tij ai di të përkujdesët mjaft mirë.

Berat Behramaj madje veshjen e tij e krahason me atë të Cristiano Ronaldos, ky i fundit duket sikur po e kopjon stilin e modelit kosovarë.

Kjo mbase mund të jetë e pamundur, por e vërteta e mundshme është se në vendin tonë ka shumë meshkuj të cilët kujdesën shumë për stilin e tyre, madje edhe kalojnë shumë yje botërore me bukurinë qe kanë./Gazetablic.comberi

Kjo është kritika që ka marrë modeli kosovar, po ashtu edhe përgjigja e tij që ka për kritikuesit:

” Vemendje ✌️😜

Sa e sa Here M’Keni pyt pse e vesh Sakon me Maic edhe xhinse te qkyme
Ka prej Atyne qe edhe Mkan Kretiku qe Nje Sako nuk vishet me Maica dhe Xhinse te qkyme 😩😂
Poo Kyy super Ylli i famshem Cristiano Ronaldo Pse i ka vesh 🙄?Para nje dite e ka Postu Kete foto Me te Njejten ide dhe Stil Normal qe veq ngjyrat e Sakos maices dhe xhinseve jan ndryshe
Une fotot me te Njetin Stil dhe ide i kom Postu para 4 Muje
Sa Keq qe Idet ne kete Profesjon spo i realizoj jasht Kufive
Mos um pytni per politik se per Stil Veq Ju Pershendes B&B👑Style…”

Ndryshe Berat Behramaj është model i cili është bërë i njohur nga pjesëmarrja e tij në shumë videklipe te këngëtarëve më të njohur por edhe pjesë e reklamave të shumë kompanive më të suksesshme.

LEXO:  Messi – Ronaldo, ja kë e ka votuar trajneri i Spanjës për lojtarin e vitit

Ai përveç kësaj ka edhe biznesin e tij privat në qytetin ku ai jeton në Skenderaj./GazetaBlic.combbbb1bb3

Share.

About Author