SOT U JEPET LAMTUMIRA E FUNDIT DY FËMIJËVE TË FAMILJES DVORANI

0

Dy djemtë e familjes Dvorani nga Drenasi, 5 dhe 8 vjeç, që humben jetën në një aksident trafiku në Serbi, teksa po ktheheshin nga mërgimi me familje në Kosovë për pushime, do të varrosen sot.

“Familja Dvorani nga fshati Terrstenik, Komuna e Drenasit njofton familjarët miqtë dhe bashkëqytetarët se varrimi i dy djemve tanë do të bëhet të martën në ora 14:00, në varrezat e fshatit Terrstenik”, thuhet në njoftimin e familjes.

Share.

About Author