Antari i këshillit të përgjithëshëm i VV-së feston me PDK-në në Drenas

0
Antari i këshillit të përgjithshëm i Lëvizjes Vetëvendosje, Izet Ibrahimisonte është parë duke  festuar me PDK-në në Drenas.
Edhe  pse z.Ibrahimi nuk është parë gjatë fushatës  duke e përkrahur PDK-në, ai i ka bërë ndihmë të madhe këti subjekti.
Ai para disa muajsh ishte antarsuar në Vetëvendosje dhe ishte zgjedhur antar i këshillit të përgjithëshëm i VV-së, por tani ai e ka humbur këtë mandat./DRENICA SOT
15578924_10207891767108607_8188457687958381078_n
Share.

About Author