Selim Pacolli gati sa nuk përleshet fizikisht me disa qytetar/FOTO-VIDEO

0

Selim Pacolli, nënkryetari i Prishtinës, për pak sa nuk është përplasur fizikisht me disa qytetarë që kishin dal tek rrethi për ta kundërshtuar vendosjen e flamurit të Kosovës.

Pacolli është fjalosur me qytetarë, ndërsa këta të fundit e kanë quajtur të turpshme vendosjen e flamurit të Kosovës.

Në një moment derisa Pacolli po hynte në veturë, qytetarët kanë filluar ta ofendonin, dhe është detyruar policia të ndërhynte. Për më shumë video nga minuta e 7:

 


Share.

About Author