OnePlus shet gjitha sasitë e edicionit të limituar të Lava Red OnePlus 5T

0

Në SHBA, OnePlus e ka shitur tërësisht sasinë e versionit të ri të telefonit të saj të fundit Lava Red OnePlus 5T.

Prodhuesi kinez i telefonave e ka ndarë këtë lajm të rëndësishëm përmes një cicërime në Twitter, më herët gjatë kësaj jave.

Por megjithatë thuhet se ka edhe pak sasi të modelit Lava të Plus 5T në Evropë, edhepse nuk dihet se sa gjatë do të zgjasë kjo edhe në kontinentin tonë.

Edicioni i limituar i OnePlus është në dispozicion vetëm me 8GB RAM dhe 128GB memorie.

Share.

About Author