Ja çfarë thotë Policia për gjetjen e vajzës së humbur

0

Policia e Kosovës e ka konfirmuar se Donjeta Avdiaj është gjetur në Prishtinë.Ajo ishte zhdukur dy ditë më parë në qytetin e Pejës.

Daut Hoxha zëdhënës i Policisë ka thënë për lajmi.net se tash rajoni i Pejës do të merret me rastin.

“Vajza e raportuar e zhdukur, tani me eshte ne polici ne Prishtine. Rajoni policor i Pejes eshte njofuar dhe do te merren me rastin”,ka thënë Hoxha për lajmi.net

Thuhet se vajza është gjetur nga një taksist sot.

Share.

About Author