Ky është moti për nesër dhe ditët në vijim (VIDEO)

0
Loading...
Në videon e mëposhtme mund të kuptoni se si do të jetë moti në Kosovë, Shqipëri, rajon dhe Evropë për ditën e nesërme dhe në ditët vijuese.

Share.

About Author