Ditën me kostum, në mbrëmje në palestër, kështu duket Thaçi! (Foto)

0

Pavarësisht angazhimeve ditore, presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi gjen kohë edhe për aktivitete tjera.

Thaçi që në dukje është vital, në mbrëmje shpesh shkon në palestër, shkruan Indeksonline.

Sonte, ai po stërvit bashkë me një ish-anëtar të PDK-së, Shukri Bujën që ishte dhe kryetar i Lipjanit.

Bashkë me ta është edhe Sejdi Hoxha, kryeshef i PTK-së, i cili edhe ka njoftuar për takimin e tyre në palestër.

“Presidenti ne formë si gjithmonë, Shuki dihet, unë ka mundohem!”, ka thënë Hoxha. /Indeksonline/

Share.

About Author