Nga reshjet e fundit, shembet rruga për Koshare (Foto)

0

Reshjet e fundit të borës e pastaj edhe të shiut, kanë lënë prapa pasojat e tyre.

Kështu, rruga për Koshare sot është shembur dhe asfalti është ndarë në dysh.

Një pjesë e asfaltit ka rënë për disa centimetra më poshtë, duke vështirësuar qarkullimin e mjeteve të transportit./Indeksonline/

 

 

Share.

About Author