Policia e Kosovës arreston tetë persona

0

Tetë persona janë arrestuar të dielën nga Policia e Kosovës për vepra dhe incidente të ndryshme
Policia ka njoftuar sot se arrestimet kanë ndodhur në rajone të ndryshme, ndërsa për të njëjtat është njoftuar prokurori i shtetit.

Me urdhrin e këtij të fundit, katër prej të arrestuarve janë dërguar në mbajtje, ndërsa katër të tjerë janë liruar në procedurë të rregullt.

Share.

About Author