SKENDERAJ: Rrokulliset me traktor duke lëvruar arën, pëson lëndime të rënda trupore

0

Policia raporton se dje në fshatin Burojë të Skenderajt një person derisa ishte duke lëvruar arën, aksidentalisht i është rrokullisur traktori.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor.

Share.

About Author