Një person i plagosur arrin në Shtëpinë e Shëndetit në Drenas, policia jep detaje

0

Në fshati Qirez të Skenderaj pas mesditës së djeshme një burrë është vetplagosur aksidentalisht.

Ai është vetëplagosur pasi që ishte duke lozur me armën e babait të tij. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor fillimisht në Drenas e më pas në QKUK.

Policia në raportin për media ka njoftuar se në vend të ngjarjes është konfiskuar pistoleta me katër fishekë dhe një gëzhojë.

Me vendim të prokurorit rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt./DrenicaOnline/

Share.

About Author