Vrasja në tentativë në Drenas, arrestohet një person

0

Një lidhje me plagosjen e gjashtë personave në Drenas që ka ndodhur në rrugën “Xhevat Demaku”, me datën 17.02.2018, Policia e Kosovës dje, ka arrestuar një person i cili me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Në lidhje me rastin raportohet se me 12.03.2018, është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar dhe me vendim të prokurorit i njëjti është dërguar në mbajtje”, thuhet sot në njoftimin e Policisë pa u dhënë më shumë detaje./DrenicaOnline/

Share.

About Author