Ganimete Musliu tallet keq me Donika Kadaj-Bujupin

0

Edhe deputetja e PDK-së ka reaguar pas rikthimit të Kadaj-Bujupit në AAK.
Lajmi i ditës së sotme padyshim ishte rikthimi i Donika Kadaj-Bujupit në AAK, raporton “Zeri.info”.

Menjëherë pas konfirmimit të këtij lajmi nga vetë kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, reagimet për këtë lajm kanë qenë të shumta.

Edhe deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu ka reaguar në lidhje me rikthimin e Donika Kadaj-Bujupit në AAK-, transmeton “Zeri.info”.

Musliu, ka publikuar një fotografi në profilin e saj zyrtar në rrjetin social “Facebok”, dhe mbishkrimi i saj ishte për deputeten Kadaj-Bujupi.

“Tuj e k’qyre seri Doniken”, ka shkruar Musliu në mbishkrimin e fotografisë, përcjell “Zeri.info”

Share.

About Author