Përplasje e ashpër në VV-në e Prizrenit (Video)

0

Përplasje e ashpër mes anëtarëve të Lëvizjes Vetëvendosje ka ndodhur sot në Degën e Prizrenit.

Në një video të siguruar nga Indeksonline shihen anëtarët e kësaj lëvizje teksa bërtitnin pa ndërprerë.

Nuk dihet arsyeja e kësaj përleshje mes anëtarëve, por rikujtojmë se Lëvizja Vetëvendosje është duke përjetuar ndarjen më të rëndë që nga themelimi i saj.

Aktualisht VV-ja udhëheqë vetëm me Prizrenin, pasi ditë më parë nga VV-ja u largua Qëndron Kastrati i Kamenicës dhe Shpend Ahmeti i Prishtinës./Indeksonline/

 

Share.

About Author