Starova i Niklit në aksion, ky është testi i parë për trajnerin shqiptar (Video)

0

Kushtet e rënda atmosferike kanë bërë që, tash e dy ditë, futbollistët e Niklit t’i vazhdojnë stërvitjet në ambient të mbyllur, megjithatë, ato po zhvillohen me të njëjtin intensitet dhe angazhim.

Nën drejtimin e trajnerit Sulejman Starova, lojtarët e zhvilluan seancën stërvitore për dy orë të plota.

E sot është testi i parë për trajnerin nga Tirana. Feronikeli në Mitrovicë do të luaj një ndeshje miqësore me KF Vushtrrinë prej orës 14:00.
Ndeshja do të luhet në fushën sportive me bari sintetik, “Australia”, në qytetin e Mitrovicës./Drenicapress.info

Fotografia e KF Feronikeli

Fotografia e KF Feronikeli

Fotografia e KF Feronikeli

Fotografia e KF Feronikeli

Fotografia e KF FeronikeliFotografia e KF FeronikeliFotografia e KF Feronikeli

Share.

About Author