Halil Kastrati me ilahi kushtuar djalit të tij Uveisit – i prekur nga autizmi (VIDEO)

0

Hoxha i nderuar Halil Kastrati i cili po bën punë të mrekullueshme duke ndihmuar shumë familje në mbarë Shqiptarinë me organizatën e tij “Jetimat e Ballkanit”, së fundmi ka shpërndarë një pjesë të ilahisë së tij të fundit kushtuar djalit të tij Uvejsit – i cili është i prekur nga autizmi.

Në profilin e tij në Facebook ka shkruar:

Shume shpejte Ilahia kushtuar djalit tim Uweisit. Zoti i sherofte te gjithe femijet e semure dhe i forcofte prinderit e tyre

Lusim All-llahun që Uvejsi të shërohet plotësisht. Amin.

Më poshtë ju sjellim edhe një pjesë nga ilahija:

Share.

About Author