Aksident i rëndë, kamioni godet veturën

0

Një aksident komunikacioni ka ndodhur sot në Pejë.

Sipas një lexuesi, aksidenti ka ndodhur afër qendrës tregtare ETC.

Në aksident është përfshirë një kamion dhe një veturë e tipit Passat.

Nuk raportohet për të lënduar, derisa ekipet policore kanë arritur në vendin e aksidentit.

Share.

About Author