Macja ngec tre ditë mbi shtyllë, TV e transmeton live

0

Gipsy, një mace e cila kishte ngecur në majën e një shtylle të tensionit të lartë për tre ditë mbajti të mbërthyer qindra mijëra vetë.

Kjo për shkak sepse e gjithë ngjarja u transmetua live nga ABC në Arizona dhe mijëra vetë e ndoqën gjithë ngjarjen deri në momentin kur një djalë hipi në shtyllën e tensionit të lartë dhe shpëtoi macen./tesheshi.com/

Share.

About Author