Ja linkun ku mund ta ndiqni boksin në mes të Anthony Joshua dhe Joseph Parker (VIDEO)

0

Anthony Joshua bokson sonte kundër Joseph Parker në Cardiff.
Anthony Joshua ndeshet sonte me Joseph Parker në Principality Stadium në Cardiff.
Në ballafaqimin e kampionëve nga versionet WBO, WBA dhe IBF, do të ketë një fitues që do t’i marrë të gjitha.

https://www.facebook.com/fightsports/videos/1846570188688354/

Share.

About Author