Llapi dhe Feronikeli ndajnë pikët (Foto)

0

Ka përfunduar pa fitues derbi i kësaj jave në Vala Superligë.
Feronikeli dhe Llapi, derbi i javës u mbyll me rezultat të barabartë 2 me 2. Golat në këtë ndeshje i shënuan; Milicaj dhe Morina për Feronikelin – Namani dhe Blakqori për Llapin.

 

Share.

About Author