Aksident, motoçiklisti në gjendje të rëndë shëndetësore

0

Një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Nerodime të Ferizajt, ku është përfshirë një automjet me vozitës femër dhe një Motoçiklete me vozitës mashkull.

Lëndime trupore ka pësuar motoçiklisti, i cili është dërguar për tretman mjekësor në QKUK, ku gjendja e tij shëndetësore sipas mjekut kujdestar është e rëndë.

Me vendimin e Prokurorit rasti mbetet në hetime.

Share.

About Author