Kadri Veselit nuk i pritet t’i thotë diçka Lumir Abdixhikut

0

Deputeti i LDK’së, Lumir Abdixhiku ka kritikuar qeverinë se po mban ministra ndaj të cilëve është ngritur aktakuzë.

Me këtë rast, ai ka kritikuar edhe kryeparlamentari Kadri Veseli se ka edhe një këshilltar të akuzuar në rastin ‘Pronto’.

Ndaj kësja ka reaguar kryeparlamentari Kadri Veseli, shkruan Periskopi.

“S’kam të drejtë një herë ti përgjigjem Lumirit, po kam me ju përgjigj ma vonë. Pjesën çka është e drejtë dhe çka nuk është e drejtë”, ka thënë ai.

Share.

About Author