Arrestohet hajni në Fushticë të Epërme, i konfiskohet edhe drogë

0

Është arrestuar një person në Fushticë e Epërme të Drenasit, nën dyshimin se i njëjti ka kryer disa vepra penale vjedhje ndërsa gjatë kontrollit tek i njëjti është gjetur dhe sekuestruar një sasi substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë në peshë 2.5 gramë.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se i njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Me rastin janë duke u marrë ende njësitet përkatëse të Policisë.

Share.

About Author