Haradinaj emëron edhe një zëvendësministër

0

Qeverisë së Kosovës i është shtuar edhe një zëvendësministër.

Bekim Jupa zyrtar i lartë i Degës së Partisë Demokratike (PDK) në Gjakovë, u emërua të enjten zëvendësministër i Tregtisë dhe Industrisë, duke e shtuar numrin e zëvendësministrave në 76.

Jupa është edhe asamblist i PDK-së në Kuvendin Komunal të Gjakovës.

Image

Share.

About Author