Besim Dina shpërthen në lotë midis emisionit, arsyeaja shumë prekëse (Video)

0

Iftuar këtë javë në emisionin “Përrallë me Tupan” ishte mysafiri dhe showmeni i njohur, Besim Dina.

Ai është rikthyer pas shumë kohe në ulësen e mysafirit, duke rrëfyer shumë të pathëna për veten, shkruan Gazeta NewBorn.

Edhepse jemi mësuar që ta shohim gjithmonë duke qeshur, ai gjatë emisionit u emocionua, duke u bërë me lot/Gazeta NewBorn/

Për më shumë ndiqni emisionin

:

Share.

About Author