Zyrtare: Bayern Munchen prezanton fanellat e reja, vërehet një detaj

0

Bayern Munchen ka prezantuar fanellat e reja për sezonin 2018/19.

Ato janë dizajnuar nga kompania e njohur Adidas, partneri shumëvjeçar i bavarezve, shkruan indeksonline.

Por në prezantim të fanellave nuk është përfshirë sulmuesi i skuadrës, Lucas Lewandowski.

Ai ka pasur probleme me trajnerin kohët e fundit dhe është përmendur si futbollist që mund të largohet gjatë verës.

Share.

About Author