Kryetari Lladrovci benë homazhe pranë varrit të dëshmorëve Shefqet Bazaj dhe Adem Mulaj

0

Më rastin e shënimit të 19 vjetorit të rënies së dëshmorëve, Shefet Bazaj dhe Adem Mulaj, kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci me bashkëpunëtorë komunal, kanë bërë homazhe dhe kanë venë kurora me lule tek varrezat e dëshmorëve në Tërstenik ku pushon trupi i dëshmorit Bazaj dhe në varrezat e dëshmorëve në Polac të Skenderajt ku pushon trupi i dëshmorit Mulaj.

Share.

About Author