Nënkryetari Sylaj bënë homazhe tek varri i Heroit të Kosovës, Rasim Kiçina

0

 

Me rastin e shënimit të 19 vjetorit të rënies së Heroit të Kosovës, Rasim Kiçina dhe bashkëluftëtarit të tij Ragip Halilaj, Nënkryetari i Komunës së Drenasit, Gani Sylaj me bashkëpunëtor komunal kanë bërë homazhe në varrezat e Dëshmorëve në fshatin Polac të Komunës së Skenderajt.

Ndërsa hapja solemne e Turnirit Tradicional Memorial në Futboll të Vogël “Rasim Kiçina” 2018, bëhet sot duke filluar në ora 16:00 dhe mbahet në Stadiumin Sintetik në Drenas.

Share.

About Author