Gani Geci tenton të “gjuaj” me revole në emisionin argëtues

0

I ftuar në emisionin “Kojshia Show”, këtë javë ishte Gani Geci.

Sikurse në emisionet tjera edhe në këtë emision ka pasur show interesant dhe momente interesante.

Moderatori i emisionit nuk i ka kursyer më pyetje, gjithaashtu nuk munguan edhe befasitë në emision.

Në një moment Gani Geci tenton të “gjuaj” me revole në emision Live.

Share.

About Author