Ky është i riu nga Sankoci i Drenasit që humbi jetën aksidentalisht ditën e djeshme (FOTO)

0

Pasditen e ditës së djeshme ka ndërruar jetë 17 vjeçari Patrik Xhavit Isufi nga Sankoci i Drenasit, viktima ka qenë duke drejtuar një motoçikletë dhe aksidentalisht ka humbur kontrollin mbi motoçikletë, si pasojë e aksidentit viktima ka pësuar lëndime vdekjeprurëse.
Sot Policia e Kosovës ka dhënë detaje të reja në lidhje me këtë aksident fatal.
“Derisa viktima mashkull K/Shqiptar i moshës 17- vjeçare ka qenë duke e drejtuar motoçikletën aksidentalisht ka humbur kontrolli mbi motoçikletë. Si pasojë e aksidentit viktima ka pësuar lëndime vdekjeprurëse. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë dërgohet për obduksion”, thuhet në njoftimin e policisë./DRENICA SOT

Share.

About Author