Milot Rashica dhe Gold AG tek Halil Kastrati duke pregaditur iftar për “Jetimat e Ballkanit”

0

Hoxhë Halil Kastrati në rrjetin social facebook ka publikuar fotografi të pjesëmarrësve në iftarin e sotëm të Shoqatës Humanitare “Jetimat e Ballkanit”.

E ata që pregaditën këtë iftar ishin futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës në Futboll, Milot Rashica së bashku me reperin Gold Ag.

Ndryshe Shoqata “Jetimat e Ballkanit” ka arritur sukses të jashtëzakonshëm ku për cdo javë ditën e Xhuma (Premte) ndan nga një banesë për jetima si dhe për familje me kushte jo të mira financiare./DRENICASOT.

Share.

About Author