Shemsi Elezi “godet” politikat e Lladrovcit, thotë se e mbushën Drenasin dhe Komoranin me kazino dhe bastore

0

Kryetari i Qendrës së Vetëvendosjes në Drenas, Shemsi Elezi nëpërmjet një postimi në rrjetin social facebook ka reaguar ashpër lidhur me një fenomen që po rritet tash e sa kohë në Drenas dhe Komoran.

Ai ka shkruar për lojrat e fatit që kanë mbushur cdo qoshe në Komoran dhe Drenas.

E një gjë e tillë është evidente nëse sadopak lëvizë nëpër këto qendra. Lojërat e fatit janë mbushur në komunën e Drenasit. E kjo mesa duket nga premtimet elektorale të Kryetarit Lladrovci i cili premtonte investitor të rinj në Drenas.

Ja postimi i Shemsi Elezit bërë në rrjetin social facebook :

Share.

About Author