Sot mot me shi

0

Sot në tërë vendin do të jetë mot i vrenjtur dhe me shi.

Temperatura e mëngjesit do të sillet nga 16 deri në 18 gradë kurse ajo më e larta e ditës në mesatare do të jetë 23 gradë Celsius.

Qyteti me temperaturë më të lartë do të jetë Gjakova me temperaturë maksimale mbi 24 gradë.

Share.

About Author