Zyrtare: Hidhet shorti i Ligës së Kampionëve, Shkëndija kundër Zvezdës

0

Është hedhur shorti i Playoff-it i Ligës së Kampionëve.

Shkëndija e Tetovës nëse arrin të fitoj kundër Salzburgut do të luaj me fituesin e ndeshjes Zvezda- Spartak Trnava.

Ndeshjet e para do të luhen me 21 dhe 22 gusht ndërsa ato të kthimit me 27 dhe 28 gusht.

Më poshtë është shorti i cili është hedhur sot në selinë e UEFA-së. /IndeksOnline/

Share.

About Author