A do të debutoj Shaqiri sot me Liverpoolin në Premierligë?

0

Liverpooli e fillon sot edicionin e tij në Premierligë.
“The Reds” takohen me ekipin e West Ham në “Anfield”. Ndeshja fillon në orën 14:30.

Jurgen Klopp do të luajë me formacionin 4-3-3.

Debutojnë tri përforcimet Fabinho, Keita dhe Alisson, derisa Xherdan Shaqiri do të mbetet në stol.

Share.

About Author