Njihuni me afrikanin e Feronikelit që mbanë mbiemrin Krasniqi në fanellë

0

 

Në ndeshjen mes Feronikelit dhe Dukagjinit në Drenas ka ndodhur një gjë e pazakontë.

Miqësorja e cila është duke u zhvilluar në Drenas ka sjellur një moment mjaft komik.

Bëhet fjalë për afrikanin e Feronikelit, i cili mbante fanellën me mbiemrin, ”Krasniqi”.

Nuk dihet arsyeja se pse lojtari afrikan ka veshur këtë fanellë por duket mjaft interesante./IndeksOnline/

Share.

About Author