Treni godet veturën në Sllatinë

0

Policia raporton se në fshatin Sllatinë të Fushë-Kosovës ka ndodhur një aksident trafiku ku një tren ka goditur një veturë.

Si pasojë e aksidentit përveç dëmeve materiale lëndime trupore kanë pësuar dy persona ngasësi i automjetit dhe pasagjerja të cilët janë dërguar në QKUK për tretman mjekësor./DRENICASOT.

Share.

About Author