Aksident i rëndë trafiku, disa të lënduar rëndë (Video)

0

 

Në fshatin Lluzhan të Podujevës pak më parë ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku.

Mësohet se të përfshira janë dy vetura e tipit “Tiguan” dhe “Mercedes Benz”, shkruan Indeksonline.

Burime nga vendi i ngjarjes bëjnë me dije se disa persona kanë marrë lëndime trupore.

Indeksonline do t’iu mbajë të informuar lidhur me aksidentin në fjalë. /Indeksonline/

Share.

About Author