Faktori Labinot Tahiri – Baton Haxhiut: S’të pshurri në televizion (Video)

0

Këngëtari dhe deputeti Labinot Tahiri është parë tejet i nervozuar në një paraqitje live për shkak të një fjalie që ka përdorur gazetari Baton Haxhiu në hyrje të emisionit të tij.

Për shkak se Baton Haxhiu e konsideroi Labin një ‘politikan lazdran’, ky i fundit nuk ka nguruar të hyjë live, në stilin e tij të njohur tashmë dhe të vjell vrerë mbi Haxhiun. Kujtojmë se deputeti Labi kohën e fundit është bërë mjaft faktor i rëndësishëm në partinë ku operon, AKR, pasiqë fjala e tij po dëgjohet dhe po jehon mjaft brenda strukturave të parisë.

Dëgjojeni në video, ku veç tjerash Labinot Tahiri thotë edhe ‘nuk të pshurri në televizion’./DRENICASOT.

 

Posted by Labinot Tahiri on Monday, October 15, 2018

Share.

About Author