Një person therret me thikë në Prizren

0

Një therrje me thikë ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në fshatin Nashec Prizren.

Viktima mashkull ishte therrur nga një person i dyshuar i panjohur.

Viktima në këtë rast kishte pësuar lëndime të rënda trupore, por që tashmë është jashtë rrezikut  për jetë dhe mbetet në tretman mjekësor.

Share.

About Author