Sejdi Hoxha fiton sondazhin e organizuar nga “Drenica Sot” kundër Naim Bazajt

0

Sejdi Hoxha është fituesi i sondazhit të “Drenica Sot”, si kandidat për kryetar të Komunës së Drenasit.

Hoxha u ndesh me Naim Bazajn ku triumfoi bindshëm duke e lënë shumë mbrapa Bazajn.

Vlenë të cekët se Sejdi Hoxha u raportua ditë më parë nga “Drenica Sot” si kandidati i preferuar nga kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, për kryetar të Komunës së Drenasit.

Hoxha momentalisht mbanë postin e Shefit Ekzekutiv të Postës dhe Telekomit të Kosovës.

Njihet edhe si nip i Komandantit të Përgjithshëm të UCK-së, Azem Syla./DRENICASOT.

Share.

About Author