Keqpërdoret seksualisht një 16 vjeçare në Skenderaj

0

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar një person në Skenderaj, nën akuzën se ka keqpërdorur seksualisht një femër të mitur, 16 vjeçare.

Në raportin e policisë thuhet:

Raportohet se viktima moshë e mitur femër K/Shqiptar, është keqpërdorur seksualisht nga i dyshuari mashkull K/Shqiptar. Me rastin janë marrë njësitet relevante Policore, mbrojtësi i viktimave si dhe punëtori i QPS. I dyshuari pas intervistimit me vendimin e Prokurorit, dërgohet në qendrën e mbajtjes, kurse viktima dërgohet në strehimore. /Drenica Press/

Share.

About Author